Hakkımızda

Firmamız hakkında;

Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş 1989 yılında kurulmuş olup, başlangıçta elektrik taahhüt işleri ile başlayan faaliyetlerimizi daha sonraki dönemde elektrik malzeme satışı olarak günümüzde de sürdürmektedir.

Samsun Tekkeköy-Kutlukent'te bulunan firma merkezimiz, 5000 m2'lik depo, Samsun Kutlukent Şubesi, Samsun Bulvar Şubesi, Ankara Ostim Şubesi ve Trabzon-Rize-Erzurum satış temsilcilerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca güçlü dağıtım servislerimiz ile müşterilerimizin siparişlerini zamanında adreslerine teslim etmekteyiz. 

Müşterilerimize daha kaliteli ve uygun ürünleri sunabilmek için, elektrik sektörünün dünyadaki ve Türkiye'deki güçlü firmaların bayiliklerini yapmaktayız.

            "ÖNCE GÜVEN" sloganı ile hareket eden, 33 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip firmamız, Ülkemizdeki firmaların ömürlerinin kısalığı dikkate alındığında, sektöründe öncü, marka değeri olan, ulusal ölçekli ve uzun ömürlü firmalardan olmayı başarmıştır.

            Hizmet sektöründeki baş döndürücü gelişmeler ve rekabetin daha da artacağını dikkate alarak, firmamız başta e-ticaret olmak üzere, müşterilerimizin taleplerini, teknolojik gelişmeler ve "önce güven" ilkemiz doğrultusunda faaliyetlerimizi artırarak sürdürecektir.